Tel: +90 224 261 58 92 | Fax: +90 224 261 58 93 | Email: [email protected]


BAŞKANIN MESAJI

Birlikte Daha Güçlüyüz…

Kıymetli Dostlarım,

Göreve gelmemizin üzerinden yaklaşık iki aylık bir zaman geçti. Gerek Pandemi gerekse de tam kapanma nedeni ile sizlerden ayrı kaldığımız bu dönemde, fiziksel olarak bir arada olacağımız günleri heyecanla beklediğimizi öncelikle belirtmek isterim. İnşallah aşılanmanın tamamlanması sonrasında eski günlerimizde olduğu gibi karşılıklı olarak görüşme imkânı bulacağız. Bunun haricinde bizlere istediğiniz zaman ulaşabileceğinizi de ayrıca belirtmek isterim.

Bilgilerimiz tazelemek adına öncelikle yeni yönetim kurulumuzdan bahsetmek isterim.

Yönetim kurulumuz bilginiz üzere 7 asil 7 yedek üyeden oluşmaktadır. Üyelerimiz seçerken geniş bir yelpazeden, hemen hemen ilgili her sektörümüzden etkili ve dinamik arkadaşlarımızı seçtik. Amacımız kalıp üreticileri ve kalıp ana tedarik zincirini oluşturun tüm üyelerimize etkin biçimde ulaşmak ve sektörümüzün sorunlarına en etkili şekilde çözümler bulmaktır. İlgili süreçte arkadaşlarımın göstermiş olduğu çalışma azmi ve heyecanları için çok teşekkür ederim.

İlk olarak aşağıda belirlemiş olduğumuz ana çalışma konularımıza ait komisyon başkanlarımızı ve ekiplerimiz oluşturduk. İlerleyen zamanlarda bu çalışma komisyonlarına ait aksiyonlar ve duyuruları sizinle paylaşacağız.  • Kurumsal Kimlik Çalışmaları
  • Yurtiçi Yurtdışı Fuar, Seminerler, Çalıştaylar ve Tüm Periyodik Organizasyonlar
  • Üniversite, Lise İşbirlikleri – Eğitimler Ve Sertifikasyonlar
  • Kalkınma Ajansları, KOSGEB, TÜBİTAK vb. Projelerin Güncel Olarak Takibi Ve Yürütülmesi
  • Kamu ve STK’lar ile İşbirlikleri
  • Mühendislik Hizmetleri

Öncesinde belirtmiş olduğum T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız himayesinde gerçekleştirilen Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesinde Yatırımı Öncelikli Olarak Destelenecek Ürünler duyurumuz ile ilgili detayları paylaşmak amacı ile Haziran ayı içerisinde bir webinar gerçekleştireceğiz. Bu webinar ile de siz değerli dostlarımız ile buluşma imkânını da bulmuş olacağız.

Bu arada TOBB Plastik, Kauçuk ve Kompozit Meclis üyeliğine gözlemci üye sıfatı ile kabul edildik. Bu konuda Meclis Başkanımız Yavuz EROĞLU beye çok teşekkür ederiz. Çok önemli STK ların bulunduğu bu meclis üyeliğimiz ile çok daha güzel iş birlikteliklerini yakalama fırsatı bulacağız. Her şeyden önce UKUB ismi ve markasını gurur ile tanıtma fırsatımız olacak.

Yönetime geldiğimiz bu süreçte çok değerli STK, dernek ve birliklerimizden bizler için çok anlamlı ve önemli mesajlar aldık. Hepsine buradan bir kez daha çok teşekkür ediyorum.

Amacımız bize emanet edilen Birliğimizi çok daha etkin, çözüm odaklı ve daha fazla fayda üreten bir yapıya kavuşturmaktır. Bu yönde tüm gayretimizle ekip olarak çalışacağımıza emin olabilirsiniz. Bu azmi, Birliğimizin güç kaynağı ve temel dayanağı siz değerli üyelerimizden alıyoruz. Bu bilinç ile tercih edilen olma özelliğimizi ön plana çıkartarak şuan sahip olduğumuz üye sayımızı çok daha yukarılara çıkarmak ilk hedeflerimizdendir. Zira sektörel olarak çok büyük ve etkili bir aileyiz. Bu noktada siz değerli dostlarımızın her zaman için desteklerini bekliyoruz.

Birlikte daha güçlüyüz… Birlikte daha da büyüyeceğiz… Ne kadar büyürsek o kadar etkili olacağız…

En içten sevgi ve saygılarımla,

Şahan EÇİN
UKUB Yönetim Kurulu BaşkanıHaberdar Olun!

E-Posta adresinizi brakarak, bültenlerimizi e-posta olarak alabilirsiniz.


LİNKLER

İLETİŞİM

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği
Alaaddin Bey Mah.
Pazar Cd. Sera Plaza 29/D/4
Nilüfer / BURSA

Tel: +90 224 261 58 92

Tel: +90 224 261 58 93

Email: [email protected]