Tel: +90 224 261 58 92 | Fax: +90 224 261 58 93 | Email: [email protected]HABER DETAY

UKUB, Metal Expo Fuar Açılışında ve ‘’Takım Çeliği, Endüstriyel Kalıp Üretimi ve Isıl İşlem’’ Panelinde Yer Aldı..

16.09.2019


11-14 Eylül tarihlerini içeren ve bu yıl ikincisi düzenlenen Metal Expo fuarının açılışına Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) Yönetim Kurulu Üyemiz Şahan Eçin katıldı.

Aynı zamanda fuarın açılışına, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Metal Expo İcra Kurulu Başkanı Barış Göktürk, Çelik Federasyonu (ÇELFED) Başkanı Namık Ekinci, Türkiye Çelik Üreticileri Derneği (TÇÜD) Genel Sekreter Yardımcısı Gazi Bilgin, Yassı Çelik İhracat ve Sanayicileri Derneği (YİSAD) Başkanı Gökhan Demiruz, Polonya Paslanmaz Çelik Üreticileri Derneği (Stalenierdzewne) Başkanı Andrzej Michalski, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Eski Komite Başkanı Yüksel Göktürk, Çolakoğlu Metalurji A.Ş. CEO'su Uğur Dalbeler ve katıldılar.

Fuarın açılışında birçok sektör temsilcisi sektörün sıkıntılarından ve devlet desteklerine olan ihtiyaçlardan bahsetti.

Fuarla eş zamanlı olarak konferans ve seminerler gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen  ‘’Takım Çeliği, Endüstriyel Kalıp Üretimi ve Isıl İşlem’’ Paneline  Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) Yönetim Kurulu Üyemiz Şahan Eçin, katılarak kalıbın ve kalıpçılığın önemini vurguladı.

 
Haberdar Olun!

E-Posta adresinizi brakarak, bültenlerimizi e-posta olarak alabilirsiniz.


LİNKLER

İLETİŞİM

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği
Alaaddin Bey Mah.
Pazar Cd. Sera Plaza 29/D/4
Nilüfer / BURSA

Tel: +90 224 261 58 92

Tel: +90 224 261 58 93

Email: [email protected]