Tel: +90 224 261 58 92 | Fax: +90 224 261 58 93 | Email: [email protected]


Tamamlanan Projeler

UKUB ANALİZ, SİMÜLASYON E OPTİMİZASYON MERKEZİ (ASOM) SEKTÖRÜMÜZÜN HİZMETİNDEDİR.

UKUB Teknoloji ve Ar-Ge Merkezi kurulumu kapsamında yürüttüğümüz çalışmaların ikinci adımı olan 673.950,00 TL bütçeli ASOM (Endüstriyel Kalıpçılığa Yönelik Ortak Analiz, Simülasyon ve Optimizasyon Merkezi) projemiz tamamlandı.

UKUB Teknoloji ve Ar-Ge Merkezi kurulumu kapsamında yürüttüğümüz çalışmaların ilk adımı olan Ortak Kullanım.. Devamı »

UKUB TERSİNE MÜHENDİSLİK MERKEZİ SEKTÖRÜMÜZÜN HİZMETİNDEDİR.

Ortak Kullanıma Yönelik Tersine Mühendislik Merkezi Kurulumu

UKUB (Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği) olarak, Bursa-Eskişehir-Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) 2011 yılı Ar-Ge ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında yürütülen proje kapsamında, birliğimizde Ortak Kullanıma Yönelik Tersine Mühendislik Merkezi Kurulumu tamamlanmıştır.

Devamı »

AB PROJESİ- İŞSİZ GENÇLERE MESLEK ŞANSI

Uludağ Üniversitesi (UÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunun Uluslararası Kalıp Üreticileri Birliğinin katkılarıyla hazırladığı "Kullan Kazan (K2)" projesi, AB fonlarından 208 bin 569 avro hibe kazandı.

UÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rıdvan Ezentaş, projenin tanıtımı için UÜ Rektörü Prof. Dr. Mete Cengiz ve Uluslararası Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) Başk.. Devamı »

UKUB ve BEBKA İŞBİRLİĞİ PROJE İLE TAÇLANDI

UKUB’un hazırladığı “Otomotiv Kalıpçılık Sanayi İçin Ar-Ge Mühendisi Yetiştirilmesi Eğitimi Projesi” başarı ile tamamlandı.

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), 2011 Yılı Teknik Destek Programı’nı somut projelerle hayata geçirdi. Programla hedeflenen, kâr amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların, bölgesel kalkınma için önem taşıyan çalışmalarında eksikliğini duy.. Devamı »
Haberdar Olun!

E-Posta adresinizi brakarak, bültenlerimizi e-posta olarak alabilirsiniz.


LİNKLER

İLETİŞİM

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği
Alaaddin Bey Mah.
Pazar Cd. Sera Plaza 29/D/4
Nilüfer / BURSA

Tel: +90 224 261 58 92

Tel: +90 224 261 58 93

Email: [email protected]