Tel: +90 224 261 58 92 | Fax: +90 224 261 58 93 | Email: [email protected]Şamil ÖZOĞUL - Yönetim Kurulu Başkanı

1973 İstanbul doğumlu olan Şamil ÖZOĞUL, Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. 2010 yılında Elif ÖZOĞUL ile evlenmiştir. Üniversite eğitimini tamamladığı 1994 yılından beri aile şirketi olan TEKİŞ KALIP’ta çalışmaktadır. 2008 yılından beri UKUB Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Levent GANİYUSUFOĞLU - Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Levent GANİYUSUFOĞLU 1955’de doğmuştur. 1978-1981 yılları arasında Maçka Teknik Lisesi Kalıp Bölümü mezunu olan Levent GANİYUSUFOĞLU, 1982’de Pazarlama Yönetimi üzerine eğitimini tamamlamıştır. KORKMAZ ÇELİK firmasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. 2006 yılından bu yana UKUB Yönetim Kurulu’nda aktif olarak görev almaktadır.

Ahmet KOÇ - Yönetim Kurulu Üyesi

24.03.1977'de İstanbul'da doğan Ahmet KOÇ ilk, orta, lise eğitimini Bursa'da tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Doğalgaz ve Isıtma Bölümü mezunu olan Ahmet KOÇ evli ve 2 çocuk babasıdır. İş hayatına 1999 yılında Assab Çelik firmasında Bursa Bölge Sorumlusu olarak başlayan Ahmet KOÇ, 2002 yılından itibaren aile şirketi olan ALSEKO METAL firmasında Satış Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktadır. 2008 yılından bu yana UKUB'daki çalışmalarına Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda UKUB İktisadi İşletmesi Genel Müdürlüğü görevini de 2011 yılından bu yana sürdürmektedir.

Ayhan DEMİRKOL - Yönetim Kurulu Üyesi

12.10.1969 Doğumlu olan Ayhan DEMİRKOL, Tophane Endüstri Meslek Lisesi ve Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Model Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır. İş hayatına 1985 ATS MODSAN firmasında başlamıştır. 1985 yılından bu yaba firma ortağı ve genel müdür olarak iş hayatına devam etmektedir.

Cüneyt ÖZUMAR - Yönetim Kurulu Üyesi

19.11.1976 Bursa doğumlu olan Cüneyt ÖZUMAR ilk ve orta tahsilini Bursa'da tamamlamıştır. Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendsiliği Bölümünden 1997 yılında mezun olmuştur. 1997 yılından bu yana B Plas A.Ş.'de çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Elif Özge Öztürk - Yönetim Kurulu Üyesi

1983 İstanbul doğumlu olan Elif Özge Öztürk orta öğretimini Bahçelievler Anadolu Lisesi’ nde tamamlamış daha sonra Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Yurt dışında dil eğitimi almasının ardından Türkiye’ ye dönerek eğitim hayatına devam etmiştir. 2011 yılında Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsünde işletme yüksek lisansını tamamlamış daha sonra 2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından düzenlenen yöneticilik okulu programını başarıyla tamamlamıştır. Farklı üretim anlayışları ve bakış açıları görmek için özellikle üretim yönetimi, yalın üretim gibi konularda eğitimlere katılmış, ayrıca büyümede sürekliliği sağlamak için ihracat uzmanlığı sertifikası almıştır. Elif Özge Öztürk, erkek egemen kalıpçılık sektöründe hem kadın yönetici hem de 2. kuşak kalıpçı olarak sektöre katkı sağlamak için başarılı çalışmalar yürütmektedir. 2008 yılından bu yana Özgü Kalıp ve Plastik Sanayi Limited Şirketi’nde çalışmaktadır.

Atilla Sinan SAYGINER - Yönetim Kurulu Üyesi

1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya-Metalurji Fakültesinden Metalurji Mühendisi olarak mezun oldu.DAAD bursu ile Berlin Teknik Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nin beraber yürütmüş oldukları Üretim Mühendisliği programında yüksek lisansını tamamladı.Yine aynı dalda doktora eğitimine başladı ancak 2000 yılında doktora eğitimini yarıda bıraktı ve doktora eğitimini yarıda bıraktığı yıl kesici takım sektöründeki uzun soluklu hayatına Leitz Kesici Takımlar firmasında başladı. İki yıllık satış mühendisliği tecrübesinden sonra Sandvik Endüstriyel Mamüller A.Ş. firmasında 7 yıl süreyle Titex Plus ve Titex-Prototyp firmalarının bölüm yöneticiliğini yaptı. Walter Titex Prototyp Türkiye firmasının kuruluşunda yer aldı ve 9 ay süreyle genel müdür vekili olarak yönetti. Son olarak, Emuge Franken firmasından gelen teklifi değerlendirerek Emuge Franken Türkiye organizasyonunun başına geçti. Emuge Franken firmasının kuruluşunda ve Türkiye pazarına yayılmasında büyük rol aldı ve Emuge Franken firmasından genel müdürlüğünü yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.


Haberdar Olun!

E-Posta adresinizi brakarak, bültenlerimizi e-posta olarak alabilirsiniz.


LİNKLER

İLETİŞİM

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği
Alaaddin Bey Mah.
Pazar Cd. Sera Plaza 29/D/4
Nilüfer / BURSA

Tel: +90 224 261 58 92

Tel: +90 224 261 58 93

Email: [email protected]